Clash of Kings - دانلود APK برای اندروید

Clash of Kings:The West
3.8 3.34M+
در CoK: غرب، با دوستداران استراتژی جهانی رقابت می کنند

درباره این برنامه

نیاز دارد
Android Varies with device
دانلودها
3.34M+ دانلودها
رتبه بندی ها
3.8 / 91.87K+ بررسی ها
ارائه شده توسط
نام بسته
نام اصلی
Clash of Kings:The West
در تاریخ منتشر شد
Jun 28, 2016
رده بندی محتوا
Teen, Violence, Blood, Users Interact, Digital Purchases
به روز شد
Nov 07, 2023
تسخیر پادشاهی و روستاها در نزاع شاهان: غرب، یک بازی جنگ های RTS چند نفره RPG جدید است که ارتش خود را در برابر دوستان و دشمنان چاله در سراسر جهان در نبرد برای شهرها و شهرستانها. آیا شما آنچه در آن طول می کشد به شکست دشمنان خود را در مبارزه با PVP آنلاین؟

ساخت شهرستانها گسترده و رقابت در جنگ MMO آنلاین در یک درگیری کلاسیک از پادشاهان. تقویت شهرستان خود را و ساخت شهر خود را به طوری که آن را به اندازه کافی قوی از خود در برابر اربابان شر و ارتش تهدید به حمله به دفاع کند.

آیا شما آماده برای پیوستن به هزاران نفر از دیگر اربابان در یک جنگ برای کنترل پادشاهی؟ ساخت تا ارتش، دشمنان نبرد خود را مدیریت و منابع شهرستان خود را برای تبدیل شدن به یکی از اربابان قدرتمند بیشتر از همه در نزاع شاهان: غرب!

نزاع شاهان: ویژگی های غرب:
هنر مسابقه استراتژی جنگ
شما می توانید کاپیتان هیولا با طیف بازیکن پادشاهی به چالش بکشد. بهترین استاد استراتژی خواهد شد جوایز یک هفته.

ساخت شهرستان خود و آماده شدن برای عمل
شما هرگز نمی دانید که باید به جنگ در برابر دیگر اربابان. شهر شما نیاز به خانه یک ارتش قوی و به خوبی در جنگ دفاع کرد. ساخت شهرستان خود را و ارتقا قلعه، قلعه، پادگان ارتش، بیمارستان و بیشتر به خودتان دفاع در جنگ PVP چند نفره. آیا شما می خواهید برای عمل آماده شده است؟

چند نفره PVP جنگ جنگ آنلاین
- شما تنها کسی ساختمان یک امپراتوری نیست! بازی PVP آنلاین در برابر هزاران بازیکن دیگر در بهترین زمان واقعی بازی MMO استراتژی. جلوگیری از محاصره با ایجاد شهر شما. ارسال از ارتش خود را به بیش از سایر شهرستانها است. جمع آوری منابع خود و غلبه امپراتوری خود را.

جهان MMO با جنگ های آنلاین عظیم
- یک جهان آنلاین شگفت انگیز که در آن پادشاهی برای کنترل یک دنیای PVP نبرد فانتزی را وارد کنید. تاکتیکی گیم پلی MMORPG است شما ایجاد یک پادشاهی، سفارشی ارتش خود را و جمع آوری منابع. نقش بازی راه خود را در این بازی نبرد چند نفره آنلاین.

ساخت اتحاد قوی با دیگران
- ایجاد اتحاد با دیگر مردان و رهبران سراسر جهان است. نزاع شاهان: غرب آنلاین RPG RTS MMO که شما تعیین به عنوان رهبر ارتش است. تاریخ اتحاد به خود و دیگران کمک کند. اضافه کردن رهبران ارتش همفکر و کمک به هر یک شهرستانها ساخت دیگر، ارتقاء ساختمان و یا ارتش جنگ دشمن. در این بازی استراتژی زمان واقعی، اتحاد خود را می توانید باعث شکستن و یا شما.

استراتژی زمان واقعی و مدیریت منابع
- یک ارتش قوی به غذا نیاز دارد و مسکن آن است. ساخت مزارع و کارخانه های چوب بری برای به دست آوردن منابع برای تقویت شهرستان خود و ارتش خود را. کسب سکه برای هر تلاش تکمیل و منابع را از هر برداشت. ساخت دفاع برای شهرستان خود را با تمام برداشت خود را.

جنگ MMO شگفت انگیز 3D
- راهنمای ارتش آنلاین خود را در سراسر جهان چند نفره گسترده ارائه شده در گرافیک زرق و برق دار 3D. سازمان دیده بان هر بهار نبرد به زندگی به عنوان دفاع خود را با ارتش دشمن برخورد، و هر نوسان شمشیر و فلش به ضرب گلوله نور تا در میدان جنگ.

بزرگتر شما ساخت امپراطوری خود، بیشتر دشمنان شما را ایجاد کنید. اربابان دیگر از دشمنان سعی خواهد کرد و شکستن شهرستان خود و قدرت خود را در این PVE و PVP RTS MMO بازی جنگ است. همیشه به عنوان شما را با ارتش خود را راهپیمایی به نبرد برای زمین خود را آماده برای عمل است و یا به شخص دیگری است.

آیا شما آماده برای به عنوان رهبر شهر خود را ایستاده؟ شروع به ساختمان از امپراتوری خود را و رهبری ارتش خود را به جنگ استراتژی چند نفره حماسی امروز در نزاع شاهان: غرب!

دانلود نزاع شاهان: غرب و پیوستن به جنگ MMO PVP!
 
نیاز به کمک و یا پشتیبانی بیشتر برای این جنگ و ساخت و ساز ارتش RTS بازی MMO؟
تماس با: [email protected]
با نزاع شاهان: غرب!
- فیس بوک: https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.The.West.Game

شما ممکن است برای بازپرداخت اعمال می شود زمانی که ملک و خدمات در حساب شما پس از خرید شما دریافت نکرده اند. شما نمیتوانید خدمات به مشتریان ما از طریق لینک در بازی تماس بگیرید، و یا با ما ارسال ایمیل در [email protected].
بیشتر بخوانید